Movies
Ratings
476
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 2.5