Series
Ratings
18- The PeakRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
- Mother GamesRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Torihada 4Rated ★ 4.5
- トリハダRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0