Movies
Ratings
388
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
Day ShiftRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 4.0
Strange DaysRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Sherlock Holmes - The Hound Of The BaskervillesRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 2.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
BlindRated ★ 1.5
HellraiserRated ★ 3.0
HELL DOGSRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 1.5
CrashRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 1.0