Titles you rated
Oats StudiosRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
MURAI in LOVERated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0
PossessionsRated ★ 1.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
EBS DocuprimeRated ★ 5.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Grimm VariationsRated ★ 2.0
DerailmentRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5