Series
Ratings
45
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0