Series
Ratings
21
Fight For My WayRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5