Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- VirusRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.0- K-NumberRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 1.0
A Geisha's DiaryRated ★ 4.0