Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
NANARated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 1.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0