Movies
Ratings
287
The Hunger GamesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 0.5
ChefRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5