Titles you rated
Nappily Ever AfterRated ★ 3.5
Dumplin'Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
LavaRated ★ 3.5