Movies
Ratings
69
The Devil's GameRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0