Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 0.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5