Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0