Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Night of the UndeadRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0