Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Two MoonsRated ★ 1.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5