Series
Ratings
166
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0