Titles you rated
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0