Movies
Ratings
27
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0