Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
21Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
JunoRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0