Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5