Titles you rated
- Inside the Mysterious MirrorRated ★ 3.0
- Magic CastleRated ★ 3.0
- Love Can't WaitRated ★ 4.0
- SnowflakesRated ★ 4.0
- LieRated ★ 3.0
- Steal My HeartRated ★ 3.5
- PremonitionRated ★ 3.0
- MinaRated ★ 3.5
- Revenge and PassionRated ★ 3.0
- Soon-jaRated ★ 3.0
- Island Village TeacherRated ★ 3.0
- Cute or CrazyRated ★ 4.0
- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5- Apgujeong HouseRated ★ 3.5
Into the SunRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
- GeomiRated ★ 4.0
- Splendid DaysRated ★ 3.0
- Foolish PrincesRated ★ 5.0