Movies
Ratings
269
New TrialRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5- City of DamnationRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
The Soul-MateRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5