Series
Ratings
53
Queen of MysteryRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0