Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0