Movies
Ratings
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5