Titles you rated
The Italian JobRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5