Titles you rated
TwilightRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Shrek the HallsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
ArdorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5