Titles you rated
The Great BattleRated ★ 2.0
LegendRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
RageRated ★ 3.5