Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Guardian AngelRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0