Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Girls Will Be GirlsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
An Unmarried WomanRated ★ 3.5
Alice Doesn't Live Here AnymoreRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Uptown GirlsRated ★ 2.5
Short Term 12Rated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The FarewellRated ★ 3.0
Shiva BabyRated ★ 3.5
Nickel BoysRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.0
SweetheartsRated ★ 1.0
Jimmy O. Yang: Guess How Much?Rated ★ 4.0