Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
BabeRated ★ 4.5