Series
Ratings
70- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0