Movies
Ratings
134
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5