Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.0
Cat's Pleases Season 7Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
Cat's Pleases Season 6Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 5Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Cat's Pleases Season 4Rated ★ 4.0
Joy of ConversationRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 4.0