Series
Ratings
19
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0