Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5