Series
Ratings
54
Paradise RanchRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0