Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0