Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0