Movies
Ratings
208
After EarthRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0