Movies
Ratings
222
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0