Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0