Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.0
ChawRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 1.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0