Titles you rated
The FortressRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
BurntRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5