Movies
Ratings
267
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
WonderstruckRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 3.0