Series
Ratings
106
Dear My FriendsRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
StyleRated ★ 4.0