Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5