Movies
Ratings
429
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Phantom: The SubmarineRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.5