Titles you rated
What Dreams May ComeRated ★ 3.0- The autumn then comesRated ★ 3.5
The Fox and the HoundRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
FeastRated ★ 3.5- Honey, We Shrunk OurselvesRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 5.0
DreamsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5