Movies
Ratings
600
LeoRated ★ 4.0
She SaidRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Cats' ApartmentRated ★ 4.5
SupernovaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 4.5
Brigsby BearRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Before We GoRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The One I LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0